מותגים
DUNLOP
CANADA ATHLETICS
MARCY
VO2
INTEX
KETTLER
ROBERTO
EVERLAST
URBAN JUMP
TOGU
JOOLA
PEG PEREGO
SKLZ
SUNFLEX
SUMMER ESCAPES
IMPULSE
bestway
YORK
SWAGER

בחירה נכונה של בריכת שחיה ביתית

בריכת שחייה פרטית לגינה - מחירים


אנו חיים כידוע במדינה ים תיכונית שטופת שמש, בה העונה החמה נמשכת חודשים רבים. על כן, רכישת בריכת שחיה פרטית לחצר או לגינה מהווה שיפור משמעותי באיכות החיים. חשוב לדעת כי בימינו בריכות אלו המשווקת ונמכרות על ידי ביג ספורט, מהוות מוצר צריכה לא יקר המאפשר לכל משפחה לשדרג את איכות חייה ולהעניק לילדיה שהות מהנה ומרעננת בחצר.
 
מבחר גדול של בריכות שחייה 
 
ביג ספורט מחזיקה במבחר גדול של בריכות שחיה לבית של מותג העל אינטקס הידוע באיכותו הגבוהה. בתוך כך, אנו מציעים עבור בריכות שחיה ביתיות מחירים אטרקטיביים במיוחד, ומוצרינו ניתנים לרכישה בשלל גדלים וסוגים כבריכות מרובעות, בריכות מלבניות ועגולות. עוד חשוב לציין כי הבריכות מסופקות עם כל הנדרש לתחזוקתן, לרבות משאבות, פילטרים וציוד נלווה. בנוסף, אצלנו תוכלו לרכוש ציוד נוסף ומגוון לחצר, לרבות טרמפולינות, שולחנות פינג פונג ונדנדות.
 
למה דווקא בריכות שחיה של אינטקס?
 
אנו מחזיקים בריכות שחיה וציוד נלווה של חברת אינטקס, המייצרת בריכות שחיה ביתיות מעל לשני עשורים ונחשבת בתחום זה למותג על מוביל בכל העולם. החברה ידועה בייצורן של בריכות שחייה בטוחות ועמידות, המסופקות עם אחריות מלאה ומשרתות את בעליהן לאורך שנים רבות.
 
בחירת בריכת השחיה לפי גודלה וצורתה
 
בכדי לבחור בריכות ביתיות יש לדעת מראש מהו גודלו, רוחבו ואורכו של השטח המיושר שמיועד עבורן. מדובר בשטח שצריך גם להיות קרוב לנקודות כניסה וניקוז של מים, ולנקודות חיבור לחשמל. כמו כן, יש להבין מיהו קהל היעד העתידי של הבריכה, בין אם מדובר בילדים קטנים, גדולים, בני נוער או מבוגרים. כך למשל, עבור בריכה ביתית המיועדת לילדים עד גיל 10 ניתן בהחלט להסתפק בדגמי בריכות ביתיות בגובה של כ- 70 ס"מ. מנגד, אם היא תשמש ילדים יותר גדולים ומבוגרים כדאי לשקול רכישת בריכה יותר גבוהה. בנוסף, בחירת צורת בריכה תושפע באופן ישיר מצורתה של החצר. כך למשל, לחצר ארוכה וצרה בריכה מלבנית יכולה להיות אידיאלית, מפני שהיא מנצלת היטב את השטח הנתון, ומנגד לבית עם חצר גדולה ומרווחת בהחלט יכולה להתאים בריכה עגולה וגדולה.

הגדרות תקציב עבור רכישת בריכת שחיה
 
גורם משמעותי נוסף המשפיע על הגודל והסוג של בריכת שחיה הינו הגדרת התקציב עבור הרכישה. לכן, במטרה לענות על צרכי תקציב שונים של לקוחותינו, אנו מחזיקים במבחר גדול של בריכות שחיה בקשת רחבה של מחירים. העלויות מתחילות במאות שקלים בודדים, ממשיכות לאלפי שקלים ויכולות להגיע גם לעשרות אלפי שקלים עבור בריכות גדולות ויוקרתיות. כמו כן, יש לציין כי בנוסף למחיר הבריכה צריך לקחת בחשבון גם את עלויות רכישת המשאבה והציוד הנלווה שנדרש עבורה. בנוסף, במידה שמדובר בבריכה המיועדת לשמש אתכם שנים רבות, מומלץ להגדיר את מסגרת התקציב בהתאם, ולעיתים קרובות עדיף להגדיל את התקציב כדי לזכות בבריכה גדולה ומרווחת העונה על הצרכים המשתנים לאורך זמן.
 
להזמנות ומידע נוסף
 
אנו בביג ספורט מחזיקים במגוון מוצרי ספורט ופנאי, ובהם גם מגוון איכותי של בריכות שחייה ביתיות איכותיות במחירים אטרקטיביים. את מוצרינו ניתן להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט המאובטח, ולקבלם ישירות לביתכם. המעוניינים בהזמנת בריכת שחיה ובקבלת מידע נוסף מוזמנים ליצור קשר עם ביג ספורט עוד היום בטלפון 02-9918001.
יש שאלות? שם: טלפון: דוא"ל:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הערות: הקלד קוד אימות