מותגים
DUNLOP
CANADA ATHLETICS
MARCY
VO2
INTEX
KETTLER
ROBERTO
EVERLAST
URBAN JUMP
TOGU
JOOLA
PEG PEREGO
SKLZ
SUNFLEX
SUMMER ESCAPES
IMPULSE
bestway
YORK
SWAGER

טוב לדעת - מסלול ריצה ביתי


מסלול ריצה ביתי הנו פתרון מושלם עבור כל מי שמבקש ליהנות מפעילות ספורטיבית בתוך הבית מבלי להיות נתון לתנאי מזג האוויר או כל פרמטר אחר שיציאה החוצה מצריכה. כיום לאנשים יש  לו"ז מאוד צפוף. הם נעים בין משפחה, קריירה ועוד קצת קריירה ועל כן מותרות כגון טיפוח עצמי שקשורים לזמן שיש להשקיע בפעילות ספורטיבית לא תמיד בנמצא. על כן כאשר רוכשים מסלול ריצה ביתי ניתן לקום מוקדם ולעלות עליו או לחלופין רק בערב לאחר שאזלו מטלות היום.

יתרונות נוספים
כאשר יש מסלול ריצה ביתי מדובר על חינוך לפעילות ספורטיבית. כך הילדים רואים שהפעילות הספורטיבית הינה חשובה ועל כן יש לצפות שגם הם ישקיעו בכך. עוד יתרון נוגע להנאה מהפעילות, כך שבעוד שכשמגיעים למכון כושר יש להתפשר על מוזיקת הרקע המושמעת או לבהות בפרק שכבר מזמן ראיתם, הרי שבסביבה הביתית אתה אדון לעצמך ועל כן ניתן ליהנות מהפעילות באופן מקסימלי.

שמירה ואחריות
יש להבדיל בין מסלול הריצה של מכון הכושר לביתי. כאשר הביתי מתקלקל זו האחריות שלך לבצע תיקון ועל כן יש להקפיד על שלושה דברים: הראשון לרכוש אחד איכותי שמבטיח עמידות ארוכת טווח, השני לשמר היטב את המסלול, כלומר לא לערב בעת הניקוי סבון או מסירי שומנים, אלא יש להתמיד בספריי ייעודי לצד מטלית ספוגה במעט מים ודבר שלישי יש להכיר טכנאי טוב, כאשר תמיד עדיף לבחור במסלול ריצה ביתי שמגיע עם אחריות ארוכת טווח- במיוחד עבור המנוע.

דגשים
מה לבחור ולמה לשים לב? ובכן כאשר בוחרים
מסלול ריצה ביתי יש לתת את הדעת ללוח הבקרה, המנוע, הריפוד, מידות, אופי השיפוע, המחיר וכמובן שגם לבטיחות. לוח הבקרה צריך להיות אינטואיטיבי, המנוע צריך להיות עמיד וחזק, (אם תחת עומס ארוך טווח ואם תחת משקל אפסי), הריפוד צריך לבלום זעזועים ועל כן עליו להיות רך, (יש לשכב עליו ולחוש את רמת הנוחות), המידות צריכות להתאים לגופכם, (מבחינת גובה ומשקל), השיפועים צרכים להיות מגוונים ומבחינת בטיחות יש לוודא שיש כפתור עצירה מידי.


 

יש שאלות? שם: טלפון: דוא"ל:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הערות: הקלד קוד אימות