מותגים
DUNLOP
CANADA ATHLETICS
MARCY
VO2
INTEX
KETTLER
ROBERTO
EVERLAST
URBAN JUMP
TOGU
JOOLA
PEG PEREGO
SKLZ
SUNFLEX
SUMMER ESCAPES
IMPULSE
bestway
YORK
SWAGER

מידע שימושי אודות ספסלי כושר


הרבה פעמים אנשים מבקשים לעבוד על עיצוב הגוף על מנת להוריד כמה קילוגרמים מיותרים, מבקשים לעשות פעילות ספורטיבית על מנת להרגיש יותר טוב, מבקשים להפסיק את המנוי אך מבלי להזניח את הפעילות הספורטיבית. עם זאת לא פעם כאשר אנשים בוחנים את הבית הם מוצאים שהוא אינו מתאים עבור פעילות ספורטיבית ולו כיוון שאין להם משטח ישר עבור מגוון אימונים ופה נכנס לתמונה ספסל הכושר.

היבט פסיכולוגי
מלבד שספסל כושר מסייע לבצע מגוון תרגילים ספורטיביים הוא גם חשוב ברמה נוספת- ברמה הפסיכולוגית. ממש כמו שברגע שהמשרד מאורגן יותר קל להתחיל את יום העבודה, כך כאשר יש
ספסל כושר יש יותר מוטיבציה לשבת ולהקדיש זמן עבור בריאות הגוף והנפש. ספסלי כושר מזכירים לנו שהיום עוד טרם ביקרנו אותם, מזמינים ליהנות מפעילות נעימה ואף מזכירים שלא סתם הוצאנו עליהם כמה מאות שקלים ועל כן על מנת שהרכישה לא תתגלה כמיותרת מוטב לנצלה כמה שיותר. לבסוף יש להבהיר שברגע שנמצא ספסל כושר הרי שמדובר באווירה יותר רצינית ומכאן שרבה פעמים האימון יוצא יותר מושקע.

שמירה על בריאות הגוף
אם מבצעים כפיפות בטן על רצפה או על הספה בקלות ניתן לפגוע בצוואר, וכך גם כאשר מדובר על הרמת משקולות.
על כן יש לזכור שמטרת הפעילות היא לתמוך בגוף ולא להזיק לו רק כיוון שאין בנמצא התנאים הנכונים - תמיד ניתן לייצר את התנאים המתאימים. אם מבקשים להראות רצינות ולפעול באופן ספורטיבי נוח ומבוקר יש לרכוש
ספסל כושר.

מחירים
ספסלי כושר ניתן למצוא במחירים נמוכים של רק כמה מאות שקלים וניתן למצוא כאלו שעוברים את האלפיים ₪ אך אלו מקרים נדירים.
מכאן שבקלות ניתן להסיק שאין מדובר על הוצאה כבדה ועל כן אין לחשוב פעמיים בטרם רוכשים.
עם זאת כן יש להשוות בין הסוגים, מה יש לבדוק? את עובי הריפוד, האם הריפוד מוביל להזעה, מה הגובה של הספה, לאלו תרגילים היא מתאימה, האם ניתן להתאים לה ציוד משלים כגון מחזיק (כן/מעמד) משקולות, מה השיפועים, וכדומה.


 

יש שאלות? שם: טלפון: דוא"ל:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הערות: הקלד קוד אימות